זמינים בווטסאפ / בטלפון: 072-2222191

חלון ורשת

סוגרים הכל לדירה

יתוש הנמר האסייתי כבר כאן – כיצד תימנעו ממנו?

כמה נחמד שהקיץ בפתח – שמיכה דקיקה, מזגן על קירור ובגד קליל עם עדיפות להיות קצר כמה שיותר.בינינו? אין שינה מתוקה מזו.. אך ישנו דבר אחד קטן ומעיק שיכול להרוס את הרגע הנפלא הזה. יצור מיניאטורי שכל ייעודו בעולמנו הוא לאמלל את שנתינו באמצעות זמזום נוראי!! זה נמשך מרגע כניסתו אל חדר השינה שלנו, ועד לבואו של נס במציאתו ובחיסולו במאבקים ויזע בסגנון חופשי - היתוש.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
רשתות נגד יתושים: חלון ורשת

הקיץ הזה מצטרף אלינו זן חדש של יתוש בשם "יתוש הנמר האסייתי" והוא מביא איתו סיבה אמיתית לדאגה. לדעת מומחים, יתושים מסוג זה עלולים לגרום למחלות קשות ואף להפצה של מגפת קדחת הנילוס המערבי.

לדבריו של פרופ' ישראל פוסטמן – מנהל היחידה למחלות זיהומיות "יתושי הנמר האסייתי כבר נמצאים בכל רחבי הארץ ועלולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים. יש להם יתרון על יתושים אחרים כיוון ובניגוד אליהם היתוש האסייתי אינו מזמזם כשהוא מגיח. הוא כמו גנב בלילה, מתיישב על הגוף ובקושי מרגישים אותו, עוקץ ונמלט. זה אמנם תיאור ציורי ודרמטי, אבל זו האמת לגבי היתוש הזה".

אז כיצד בכל זאת תוכלו להימנע ממנו בצורה היעילה ביותר? בדרכים הבאות.

תכשירים דוחי יתושים

תכשירים אלו מגיעים בצורה של מתקן חשמלי המחובר לשקע החשמל למשך כל שעות הלילה, אליהם מחברים טבליות אידוי כחולות או מיכל שבתוכו מצוי חומר פעיל, ואלו מפיצים בחלל החדר ריח שמרחיק את היתוש.

התכשיר אסור לשימוש בחדרים סגורים, לא מומלץ לילדים אסמטיים ובמקרה של מגע ידיים עמו, יש לשפשפן בהרבה מים וסבון.

רשתות נגד יתושים: חלון ורשת


פתרונות קטלניים!

מכשירים חשמליים בעלי אולטרה סגול המושך אליו את היתושים וקוטל אותם במכת חשמל.
מדובר בפיתרון מוצלח עבור אנשים שאינם רגישים להימצאותו של מקור אור בשנתם.
פיתרון נוסף הוא מחבט קוטל יתושים. מדובר במכשיר אלקטרוני דמוי מחבט טניס, שמייצר מעגל חשמלי במתח נמוך בין פסי המתכת שיש בו וכאשר יתוש בא איתם במגע הוא מהווה מוליך בין פסי המתכת ומתחשמל למוות.

כוונו אל המטרה – וחבטו בה!

רשתות נגד יתושים: חלון ורשת

פתרונות שמקורם מהטבע

שמנים טבעיים מהווים תחליף לתכשירים המכילים חומרים פעילים שחלקם אף רעילים ומזיקים לבריאותנו. לדוגמא, שמן הציטרונלה בעל ריח לימוני עז. כאשר הוא מגיע בתור תכשיר רקוח לרכישה בבתי המרקחת, חוברים אליו שמנים נוספים כגון האקליפטוס, אנדובה, לבנדר, רוזמרין, גרניום ושמן הלמון גראס.

אמנם מדובר בתחליפים טבעיים, אך אנשים נוטים לציין את ריחות השמנים כדומיננטים מאוד וככאלו הנקלטים בגופנו למשך ימים.
בנוסף, אנשים מציינים את הטרחה הגדולה מדי שבמריחת השמנים בכל ערב, ומעדיפים להשתמש בהם לאירוע מתאים יותר: טיולים בחיק הטבע.

רשתות נגד יתושים: חלון ורשת

רשתות נגד יתושים

כיום ניתן לרכוש רשתות יתושים שקופות ויחודיות המעוצבות בצורה אסתטית ועדינה, מחומרים איכותיים וקלים לניקוי המשתלבים יפה עם עיצוב הבית.
רשתות שקופות בעלות צפיפות גבוהה מונעות חדירה של יתושים וחרקים מעופפים במתכונת של 24/7 וחוסכת עבורכם הוצאות מיותרות של חשמל ורכישת תכשירים בעלי חומרים פעילים המזיקים לבריאותכם.

רשתות נגד יתושים: חלון ורשת

תכשירים דוחי עקיצות למריחה

ישנו מגוון רחב של תכשירים למניעת עקיצות יתושים אשר חלקם מצריכים מריחה של הגוף לפני השינה. תכשירים מסוג ניתן לרכוש בצורת ג'ל אותו אנו מורחים באמצעות רולר לאורך כל חלקי הגוף מלבד העיניים והפה. הג'ל מתייבש על גופנו ואינו משאיר אחריו ריח לוואי.

אפשרות נוספת היא רכישת מגבונים לחים המכילים בתוכם חומר פעיל דוחה יתושים. השימוש בהם גם הוא מצריך מריחה חיצונית של הגוף ולשם כיסוי מירבי של כל חלקיו נזדקק למספר מגבונים בכל שימוש.

יש למרוח בצמצום ולרחוץ את הידיים לאחר השימוש. יש להרחיק מילדים ולהימנע משימוש חוזר תכוף משום שחומרים אלו מכילים את החומר DEET, הנמצא בהם בריכוז של 20%.

רשתות נגד יתושים: חלון ורשת


ההמלצה שלנו – לאחר שחקרנו את כל האפשרויות מקרוב, מצאנו כי הדרך הידידותית הטבעית והיעילה ביותר להימנעות מיתוש הנמר האסייתי ומשאר חבריו המעופפים היא התקנת
רשתות יתושים בחלונות ובדלתות הבית שלכם.

כך תוכלו לשים סוף לזמזומים – וללילות הלבנים.

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

לקבלת שירות השאר פרטים בטופס הבא:

יתוש הנמר האסייתי כבר כאן – כיצד תימנעו ממנו?

כמה נחמד שהקיץ בפתח – שמיכה דקיקה, מזגן על קירור ובגד קליל עם עדיפות להיות קצר כמה שיותר.

בינינו? אין שינה מתוקה מזו.. אך ישנו דבר אחד קטן ומעיק שיכול להרוס את הרגע הנפלא הזה. יצור מיניאטורי שכל ייעודו בעולמנו הוא לאמלל את שנתינו באמצעות זמזום נוראי!!
זה נמשך מרגע כניסתו אל חדר השינה שלנו, ועד לבואו של נס במציאתו ובחיסולו במאבקים ויזע בסגנון חופשי – היתוש.

קרא עוד

5 סוגים של רשתות נגד יתושים – איזו רשת תתאים לכם?

איך בוחרים רשתות נגד יתושים לבית? איזה סוג רשת תתאים לכל חלון? האם כדאי רשת הזזה או רשת גלילה? וכיצד תתאימו את פרופיל הרשת לעיצוב הבית שלכם?
ישנן לא מעט התלבטויות ושאלות סביב הנושא החם ביותר לקיץ הקרוב – רשתות נגד יתושים.
האם מדובר בפיתרון האידאלי? בהחלט.

קרא עוד
Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן